Mistrovství ČR 2019 – kombinace 10 tanců

V roce 2016 jsme pod posvátnou horu Říp vrátili taneční soutěže a uspořádali jsme již tři ročníky Podřipského tanečního poháru.
V roce 2019 pokračujeme a organizujeme vrcholnou titulární soutěž MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY – KOMBINACE 10 TANCŮ.
Do Vědomic přijede přibližně 132 nejlepších tanečních párů, umí skvěle tančit standard i latinu. Soutěžit budou v pěti věkových kategoriích – Junioři I, Junioři II, Mládež, Do 21 let a hlavní kategorie Dospělí.
Budeme propagovat nejen tanec, ale celé Podřipsko – Česká televize bude ze soutěží vyrábět televizní záznam.

PROPOZICE SOUTĚŽE přihlášení na soutěž / seznam přihlášených / technické informace)

Adresa:
Sportovní hala BK REAL, Vědomice, Pod lipou 15, Roudnice nad Labem.

Ceny vstupenek

600,- Kč místa na ploše
500,- Kč místa u stolu na ochozu
400,- Kč místa na tribuně
Máme pro vás novinku – budete-li definitivně opouštět místo u stolu na ploše před 16:00 hod. a předložíte svou zakoupenou vstupenku a necháte si u východu přestřihnout identifikační pásku, vrátíme vám zpět ze zaplaceného vstupného 100,- Kč.
Chtěli bychom nabídnout vámi opuštěné místo dalším případným zájemcům, kteří přijedou na večerní část. Věříme, že tento benefit přivítáte a pomůžete nám vytvořit skvělou atmosféru pro taneční páry všech kategorií až do konce.

Rezervace byla uzavřena. Všechny objednané vstupenky budou k dispozici na pokladně.
Předem děkujeme za přízeň a podporu.

9 thoughts on “Mistrovství ČR 2019 – kombinace 10 tanců

 1. Dobrý den,

  chtěla bych rezervovat poslední místo ke stolu číslo 14. Již mám rezervaci k tomuto stolu pro dva, ale potřebovala bych ještě pro jednoho.
  Děkuji Kuntošová

  1. Dobrý den,
   web nebyl ještě kompletně hotov, rezervace Vám zůstane a toto místo doplníme jakmile bude vše připraveno. Dnes večer pravděpodobně. Vyčkejte na potvrzovací email.
   Děkujeme za dotaz.

 2. Dobrý den, měl bych zájem o vstupenky na večerní program. Kde si mohu vstupenky zakoupit a za jakou cenu se budou prodávat?

  1. Dobrý den,

   Vstupenky lze zakoupit na tomto webu právě přes rezervační systém tím, že si na mapě zvolíte místa k sezení, případně zvolíte místa na stání klepnutím do krajních sektorů.
   Pokud máte další otázky, neváhejte je položit.
   S pozdravem,
   Jan Hanč

 3. Dobrý den,
  je možné si objednat vstupenky pouze na večerní program? A bude něco takového jako večerní program? Někde jsem našla, že konec je v 16.45.

  Děkuji.

 4. Dobrý den, přes web jsem označila 8 lístků u stolu číslo 21. Bohužel, byla provedena rezervace, kterou bych ráda zrušila, abych neblokovala místa. Děkuji za pomoc. Hezký večer.

  1. Dobrý den,
   Děkujeme za informaci, vážíme si, že neblokujete místa pro další zájemce.
   Za celý tým
   Jan Hanč

 5. Dobrý den, prosím o rezervaci na 2 místa na taneční parket ke stolu číslo 21 na kraj, pokud již nejsou volna tak k jinému stolu . Děkuji Routová

  1. Dobrý den,
   omlouvám se, ale všechna místa u stolů (jak můžete vidět na mapce), tak jsou zaplněna. Klepnutím na místo u nějakého ze zelených stolů na ochoze si vyberete místo a odešlete objednávku, nebo případně při klepnutí na místa na ochoze si vyberete místa na tribuně.
   Děkujeme za komentář,
   Jan Hanč

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *